• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

اخبار سازمانی

تجلیل از بازنشستگان سال 1400 شرکت پارس دارو

 

 


طی مراسمی از کارکنان شرکت پارس دارو که در سال 1400 بازنشسته شدند، تقدیر به عمل آمد.

 

 


به گزارش روابط عمومی پارس دارو، در هفته پایانی سال، از کارکنان شرکت که در سال 1400 به مقام بازنشستگی نائل آمدند، تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات شرکت پارس دارو و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌ های بهداشتی ویژه کرونا برگزار شد، دکتر سهیل سهیلی مدیرعامل پارس دارو ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با برکت حضرت علی اکبر، از زحمات بی دریغ همکارانی که در سال جاری به مقام بازنشستگی نائل شده اند، تقدیر و تشکر کرد.

وی استفاده از تجربیات بازنشستگان را برای رشد و شکوفایی بیشتر شرکت مفید و موثر دانست و گفت: دوران بازنشستگی به عنوان آغاز فصلی نوین در زندگی هر فرد محسوب می‌شود و امیدوارم این دوره برای همگی سرشار از سلامتی و موفقیت باشد.

مهندس جمال شیرازی معاون مالی و اقتصادی شرکت نیز در این مراسم، در سخنانی از زحمات بازنشستگان حاضر در طول مدت خدمت در شرکت پارس دارو تشکر کرد و از ایشان به عنوان ذخائری ارزشمند برای شرکت نام برد.

در ادامه این مراسم، بازنشستگان سال 1400 شرکت پارس دارو نیز به بیان نقطه نظرات و خاطرات شیرین خود از حضور در این شرکت پرداختند.

در پایان این برنامه با اهدای لوح یادبود و هدایای نقدی و غیرنقدی از بازنشستگان سال 1400 شرکت پارس دارو تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پیش از این جلسه نیز از 7 نفر از همکاران با 20 سال سابقه حضور در شرکت، با اهدای لوح یادبود و هدایای نقدی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 1001

 

1002

 

1003

 

1004